marklin-my-world

Jedną z największych przyjemności jest radość z zabawy.
Właśnie dlatego firma Märklin wprowadziła do swojej oferty nową serię modeli kolejek H0 „Märklin my world”. Są one skierowane do dzieci w wieku od 3 - 6 lat (zalecane). Trwałe i odporne pociągi zapewniają beztroską zabawę i wiele spontanicznej radości z jazdy.
Modele lokomotyw i wagonów są zaprojektowane specjalnie dla dzieci, jednak nie odbiegają daleko od oryginalnych modeli. Nawet bez torów, na gładkiej podłodze pociągi jeżdżą z trzema poziomami prędkości, posiadają funkcje oświetlenia i realistyczny dźwięk.

Podsumowanie :

  • Märklin My World to kompletny program zestawów startowych kolejek oraz modeli kolejowych zaprojektowany dla dzieci w wieku przedszkolnym od 3 do 6 lat.
  • Pociągi mają zasilanie wyłącznie z baterii, wagony są połączone trwałymi sprzęgami magnetycznymi.
  • Pociągi mają trzy stopnie prędkości, mogą poruszać się w obu kierunkach, są wyposażone w oświetlenie i posiadają funkcje dźwiękowe.
  • Sterowanie jazdą pociągu, włączanie i wyłączanie oświetlenia oraz wywoływanie odpowiednich dźwięków odbywa się przy użyciu sterownika na podczerwień.
  • Sztywne, bardzo trwałe tory z systemem łączenia „click”, zapewniają szybką budowę i demontaż torowiska.

Katalog Märklin my world 2022 (wersja w języku niemieckim)

Katalog Märklin my world 2022 (wersja w języku angielskim)

Film wprowadzający | Film do zestawu Marklin 29100

faller240  BASIC

Idealnym dopełnieniem do każdej makiety „Märklin my world” są dworce i pozostałe budynki H0 nowej serii Faller BASIC, także zaprojektowane specjalnie dla modelarzy w wieku przedszkolnym powyżej 3 lat.
Każdy model zawiera podstawę budynku i dach z tworzywa sztucznego oraz ściany z kolorowo zadrukowanego, twardego kartonu. Nawet trzylatek potrafi w ciągu kilku minut złożyć domek w całość. A dla ambitniejszych adeptów modelarstwa w każdym zestawie znajdują się kartonowe ściany do samodzielnego pokolorowania. Każdy może stworzyć swój wymarzony domek.
Bez nożyczek, bez kleju – idealny wstęp do własnego, zaczarowanego świata modelarstwa.

Katalog FALLER BASIC (wersja w języku niemieckim)

Katalog FALLER BASIC (wersja w języku angielskim)

Katalog „Märklin my world”
Marklin 29342
Marklin 29406
Marklin 29430
Katalog „Faller BASIC”